Александра
Călătorii uitate.
vineri, februarie 12, 2010
Minimum
Life is a game for two
I thought I would play it with you
But now I play along
In a game that you don’t belong to
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu