miercuri, februarie 17, 2010

Plec pe marte

        Cum ar fi dacă aş pleca pe marte ? :D

5 comentarii:

STAR spunea...

Acceptabilă.

Lillee spunea...

Mi-as dori sa plec pe marte si sa nu ma mai intorc.

realbadpisy spunea...

E faina melodia..cateodata mi se potriveste la fix.
Cand am dat de ea..am ascultat-o vreo 3 zile incontinu.

julie spunea...

pot sa vin cu tine? :D
zi ca da...zi ca daaaaaa
:">

Александра spunea...

Daaaaaaa! :)