Călătorii uitate.
Acceptabilă.
Mi-as dori sa plec pe marte si sa nu ma mai intorc.
E faina melodia..cateodata mi se potriveste la fix. Cand am dat de ea..am ascultat-o vreo 3 zile incontinu.
pot sa vin cu tine? :Dzi ca da...zi ca daaaaaa :">
Daaaaaaa! :)
Trimiteți un comentariu
5 comentarii:
Acceptabilă.
Mi-as dori sa plec pe marte si sa nu ma mai intorc.
E faina melodia..cateodata mi se potriveste la fix.
Cand am dat de ea..am ascultat-o vreo 3 zile incontinu.
pot sa vin cu tine? :D
zi ca da...zi ca daaaaaa
:">
Daaaaaaa! :)
Trimiteți un comentariu