Nu o fac pentru premii, o fac pentru a promova mesajul, pentru a ajunge la fiecare.
Gândiţi-vă cât este de necesară selectarea lucrurilor pe care le aruncăm fiecare dintre noi şi cât timp economisim făcând asta. Ţara noastră, dar şi Pământul are nevoie de ajutorul nostru, noi suntem locatarii acestuia!
Vrei să susţii această campanie? Bun, intră pe site-ul www.colecteazaselectiv.ro , unde se organizează şi un concurs pentru bloggeri.
Pentru mai multe detalii intraţi pe blogul lui Neydamn, de unde am şi aflat despre această campanie.
Un comentariu:
o tara eco :)
Trimiteți un comentariu