Pe-un picior de plai, pe-o gură de Rai, iată vin în cale şi se adun agale undeva la malul Dunării, cei pasionaţi de online, bloggeri, twitt-işti.
Dis de dimineaţă m-am trezit, mi-am aruncat câteva lucruri în geantă şi am plecat spre Galaţi. Drum obositor, evident, însă am încercat să ajung fresh. Până să ajung la locul cu pricina, m-am întâlnit cu un prieten bun pentru a sta la o bârfă şi o plimbare pe faleză. Mi-a făcut şi o mică surpriză aşa de bun venit, da eh, ăstea sunt deja lucruri personale.
Am ajuns într-un final şi la Summer Time, unde toată această nebunie a ţinut câteva ore pentru mine, dar pentru cine a mai rămas, a ţinut până dimineaţă.. Am cunoscut alte persoane, pe altele le-am revăzut. Teoretic trebuia să rămân şi seara acolo, însă eram foarte obosită şi vroiam să ajung şi la film seara.
Evident distracţia a continuat până a doua zi cu cine a mai rămas...
Am petrecut o zi minunată alături Meneopol, gazda noastră, de Neydamn ,Dragoş, trupa de la DreamTeamRO (Chinezu, Stmurgeanu, Make2000, Claudiu Ciobanu, Nicu Simion) , Oana Pasat, Oana Reveica , Florea Cristian , Şerban ,Pavel Ionuţ, Daniel Papa , Angelo Robitu, VirtualKid, Pato, Cristian Florea, Elena Cîrîc, Ciprian Neculai , Alex Tunaru şi Tina şi cred că cam atât..nu ştiu dacă uitat pe cineva...cred că am uitat sunt sigură, dar erau fooarte mulţi...:D
Îi mulţumesc lui Neydamn pentru invitaţie şi gazdei să nu uit şi sper să mai particip la astfel de evenimente!
Cam ăsta a fost fenomenul de acolo!
Pozele evenimentului, o parte din ele se găsesc pe pagina de facebook a lui Şerban

4 comentarii:
Am fost şi eu acolo! :)
unde ai fost tu ma acolo? :))
@Serban:
Altii au patit-o mult mai rau... ”doctorul” nu a mai incaput pe nicio lista.
@Serban: Te-am trecut si pe tine..si cred ca mai am de trecut..:-??
@Razvan: Ma, tu vrei bataie nu? In poze apar eu sau sosia mea? :-? :))
Trimiteți un comentariu