duminică, februarie 28, 2010

Leapşa:1001

        M-a onorat Roxy cu o leapşă, preluată de la Myruna.


  1. În momentele cele mai dificile şi în care simţi nevoia să te ajute cineva, la cine te gândeşti prima oară?
   
        Nu mă gândesc la cineva special, că nu aş avea pe cineva. Depinde şi de momentul acela. Dar de obicei apelez la prietena mea, singura care îi spun lucrurile mele care nu mă lasă să dorm.

2. Dacă ai putea fi, o zi, oricine ai vrea tu, cine ai fi? De ce? Ce ai face?

        Nu m-am gândit la asta pentru că nu aş putea să fiu cineva care nu sunt. Toţi suntem unici în felul nostru.

3. Dacă ar fi să poţi schimba o persoană cine ar fi aceea?

        Eu nu pot schimba persoanele din jurul meu, doar eu dacă aş putea şi aş avea voinţa necesară m-aş schimba, în mai bine.


4. Ce ai face pentru liniştea ta sufletească?

         Toate planurile care mi le-am propus să se realizeze într-un viitor apropriat.

5. Care crezi că a fost până acum cel mai important moment al vieţii tale?
  
        Sincer, până în prezent nu am avut niciun moment important al vieţii mele. Poate pe viitor.

        Şi leapşa merge la : Lilee , Julie , Corina şi Neydamn .

2 comentarii:

NightOn spunea...

Interesante raspunsurile tale :)

Lillee spunea...

Interesante raspunsuri ai dat! Voi prelua leapsa, dar nu chiar acum. Sper ca nu te superi dar mai am niste lepse de onorat. Iri promit ca o voi prelua!