marți, aprilie 27, 2010

Caietul bloggerilor

        Ieri m-am întâlnit cu Miruna pentru a-mi da Caietul Bloggerilor. Iniţial trebuia să ajungă la  Ionuţ, dar din cauza că nu s-au putut vedea a ajuns la mine.:D Acum va sta la mine pănă voi scrie ceva în el.
         Toată ideea acesta cu caietul a pornit de la RealBadPisy , de fapt de la dânsa a plecat acest caiet..şi acum se plimbă pe aici pe colo, se şi mai pierde :)) dar o să am grijă de el să nu păţească ceva rău.
       
        Cine îl mai doreşte să se iscălească aici!

8 comentarii:

julie spunea...

ce caiet e astaaa ?
si eu vreauuuu. :-"

realbadpisy spunea...

sa i grija de el..ca e cam mofturos.

Александра spunea...

Desigur Aina..voi avea mare grija de el:D

julie spunea...

bun...tinand cont ca sunt din Medias...nu stiu cate sanse reale are sa ajunga la mineee :((

julie spunea...

multumeeeesc.:*

julie spunea...

da, e bun :*

Unknown spunea...

Sa faci poza cand ai terminat de completat :D

Александра spunea...

@Miruna: ii voi face...