Ieri m-am întâlnit cu Miruna pentru a-mi da Caietul Bloggerilor. Iniţial trebuia să ajungă la Ionuţ, dar din cauza că nu s-au putut vedea a ajuns la mine.:D Acum va sta la mine pănă voi scrie ceva în el.
Toată ideea acesta cu caietul a pornit de la RealBadPisy , de fapt de la dânsa a plecat acest caiet..şi acum se plimbă pe aici pe colo, se şi mai pierde :)) dar o să am grijă de el să nu păţească ceva rău.
Cine îl mai doreşte să se iscălească aici!
8 comentarii:
ce caiet e astaaa ?
si eu vreauuuu. :-"
sa i grija de el..ca e cam mofturos.
Desigur Aina..voi avea mare grija de el:D
bun...tinand cont ca sunt din Medias...nu stiu cate sanse reale are sa ajunga la mineee :((
multumeeeesc.:*
da, e bun :*
Sa faci poza cand ai terminat de completat :D
@Miruna: ii voi face...
Trimiteți un comentariu