duminică, aprilie 25, 2010

Draga mea,

         O să ne despartă distanţa în curând...tu fiind acolo continuându-ţi visul, iar eu merg pe drumul care l-am ales inconştient. Dar merg până la capăt oricât de greu va fi. Acum vreau să petrec cu tine prezentul mult mai nebun decât de obicei.
         Sunt mult mai fericită acum când mi-ai zis că eşti îndrăgostită şi sufletul tău de piatră a devenit suflet pur. Sunt foarte fericită draga mea şi el, viitorul meu cumnat, băiatul din visul tău:D, te va face fericită, sunt sigură.

Pentru sora care n-am avut-o niciodată, pentru profesoara mea care mi-a deschis ochii şi prin sfaturiile ei am devenit cine sunt eu acum




P.S. Abia aştept sfârşitul lui Mai, şti tu de ce: will be a big party:> 

10 comentarii:

julie spunea...

cat de sincera poate fi o prietenie.

>:D<
ma bucur pentru voi.

Александра spunea...

Multumesc>:D<

Unknown spunea...

Ufff .. stiu cum e . Si eu mai am cateva luni pana voi pleca in Bucuresti iar pe ea o voi lasa prin Constanta . Ne-am ales drumuri si cariere diferite insa acasa intotdeauna ne vom gasi .
Tre sa fim mandre ca avem asa prietene .
>:D<

Александра spunea...

Asa este Miruna>:D<

strumfita cu esarfa spunea...

cea mai frumoasa declaratie de prietenie pe care am citit-o vreodata!
prietenii sunt intr-adevar printre singurele comori pe care le avem de pretuit in viata!
succes prietenei tale cu iubirea ei si sa fie totul intr-un ceas bun!

Александра spunea...

Multumesc mult Strumfita>:D<

mindfreak spunea...

sunteti norocoase ca va avetzi>:D<
felicitari

strumfita cu esarfa spunea...

multumesc, te-am adaugat si eu la sustinatorii blogului: http://questioare.com/ia-ma-la-tine/

o seara frumoasa!

mindfreak spunea...

sentimentul e reciproc..si mie imi place foarte mult blogul tau!take care:*:*

realbadpisy spunea...

frumos....sa intalnesti astfel de omaneni ..esti o norocoasa.