Dacă tot sunt în online m-am decis să fac şi leapşa primită de la Roxy fiindcă apoi intru în offline pentru o perioadă că am de rezolvat lucrurile în offline. Şi aceasta zice:
1. Când te-ai îndrăgostit ultima oară?
Când...poi..stai să calculez...acum 2 ani..era undeva prin 2008..atunci a fost prima oară şi ultima oară când m-am îndrăgostit :D
2. Care sunt sporturile tale preferate şi care dintre ele le practici?
Sporturile preferate au fost şi sunt doar că nu le mai practic: bachetul, handbalul, volei...
3. Când ai spus ultima oară ”te iubesc!” şi cui?
Tot atunci în 2008..când am simţit că întradevăr iubesc...pentru prima dată..şi ultima dată!
4. Care este melodia care o cânti sub duş?
Nu cânt sub duş. :))
5. Care este culoarea ta favorită?
Roşu :x
6. Este vreun lucru pe care ai vrea să-l schimbi la tine? Dacă da, care?
Poi ar fi cam destule
7. Care este partea ta preferată a zilei? De ce?
Dimineaţa când mă trezesc...şi parcă nu mai vreau să se termine pentru că nu ştiu am o senzaţie plăcută când îmi bate razele soarelui în geam.
2 comentarii:
Link ceva? Nu asa ar fi frumos?
@Korbu: am scris in graba postarea si n-am mai stat s-o verific.
Trimiteți un comentariu