1.Ce apreciezi la un om: cum arată sau caracterul?
Apreciez mai mult caracterul. Dacă acea persoană este ok şi are cei 7 ani de acasă nu mai contează aşa mult cum arată.
2.Defineşte bunul simţ.
Bunul simţ este o calitate rară întâlnită la o persoană. Bunul simţ îţi descrie şi caracterul...
3.Cum scapi de plictiseală?
Am început să nu mă mai plâng că sunt plictisită şi găsesc tot felul de metode cum ar fi cititul, vizualizarea unui film/serial, făcând curăţenie etc...depinde ce-mi vine în gând pe moment.
4.Cum îţi imaginezi viaţa fără blog-ul tău? Ce ai pune în loc?
Blogul meu nu îl consider atât de important şi de aceea nu-l pun la lucrurile mele importante. Să zic mai simplu este de umplutură pentru a umple ziua, însă din 'cauza lui':)) am cunoscut persoane cu caracter.
5.Ce anume te inspiră să scrii?
Ceea ce îmi vine în minte.
6.Dacă ai scrie o carte, care ar fi subiectul?
Nu m-am gândit la ceva anume.
Mulţumesc Roxy de leapşă, foarte interesantă.
Un comentariu:
Multumesc si eu draguta :) :*
Trimiteți un comentariu