sâmbătă, aprilie 17, 2010

Merg la teatru.

        Şi după o pauză..merg din nou la teatru şi fără să vreau. :))
        Buuun...am participat, mai mult din pură curiozitate şi fără să-mi fac speranţe la unul dintre concursurile organizate de InfoTulcea. Am răspuns la o întrebare tareee grea..cine a fost Jean Bart şi fără a-mi da seama am ştiut răspunsul fără a mă inspira de undeva. Acum 2 zile pe data de 15 a fost extragerea şi ieri am fost sunată. După ce că mă simţeam atât de apatică.am fost surprinsă şi de telefon. Am vorbit cu dânsul, cu Cristi, mi-am ridicat biletul şi mâine seară voi fi prezentă în sala de teatru.. Piesa care se va juca se numeşte Nocturn Tango şi să vedem despre ce este vorba.

6 comentarii:

Ionut spunea...

Distractie maxima!

realbadpisy spunea...

have fun si astept poastarea cu impresi.

realbadpisy spunea...

te-am adaugat si eu in lista de blogeri.
app! nu vrei sa scri in caietul cu blogeri? este la ionut puerava.

Unknown spunea...

Have fun , eu nu pot sa ajung ca am meditatii :*

Александра spunea...

@Ionut & Miruna:Multumesc :*

roxy spunea...

have fun :)