Desi am avut o sambata incarcata, am adormit cu zambetul pe buze..si inca mai aveam energie.
Dimineata am muncit..daa frate mi-am gasit de munca dar nu pentru mult timp, fiindca am primit consimtamantul pentru a lucra in alt oras in curand. Mi-am propus in minte ca nu vreau sa fac 20 de ani pana nu imi gasesc de munca si asa si a fost. :D.
Seara s-a lasat cu un concert fenomenal. Cine au fost? Poi Dan Mocanu, Marius Mihalache si Mike Godoroja & Blue Spirits si trupa Vita de Vie. Am stat potolita la inceput dar cand au intrat cei de la Vita de Vie n-am mai putut...plus nelipsitul pogo al baietiilor din vechea rockoteca...care a incis atmosfera.
Sincer, nici la Iris acum 2 ani sau la Cargo acum un an nu m-am distrat asa mult ca aici.
Acum ma plang de gat si ceafa..de nu mai pot:))) dar cine tipa aseara bis bis decat eu? Sau sa rezist sa nu fac un headbang...:))) no way...chiar m-am simtit bine.
Today: Alt spectacol...alta distractie..nici nu ma mai recunosc..eu nu sunt asa..ce se intampla? Eu nu tip, eu nu ragusesc..dar acum...s-a intampalt!
Iar acum la treaba...munca, scoala, invatat...
4 comentarii:
ouch, tocmai mi-ai facut pofta de un headbanging intr-o rockoteca sau la vreun concert rock.
am mers si eu la multe concerte ale celor de la VDV...oh, da :X they know the shit!
multumesc mult pt urarea de la multi ani si iti doresc mult succes cu noul loc de munca :)
Singurii care au meritat aseara au fost cei de la VDV , restuuuuuuuuuuuu , restu m-au plictisit teribil :))
Tare..
@Miruna: VdV au fost fenomenaliiiii:x mai vreauuuu
@Strumfita: sar`na
Trimiteți un comentariu