joi, iunie 10, 2010

!

            Mă voi izola de tot..vreau să ştiu că exist numai eu..şi restu lumii  nu mai există. Unii chiar au reuşit, oricât de proşti sunt, să mă demoralizeze de tot! Chiar şi duritatea care am purtat-o până acum n-a reuşi să rezolve nimic. Şi amicii sau prietenii care i-am avut...DA, care i-am avut...că nu mai doresc pe nimeni să-mi fie prieten...Pentru că cer ajutor ...întorc spatele, le spun ceva ce doresc să facă..o fac înadins..şi mă mai şi mint în faţă..Încredere trădată...Halal oameni..halal viaţă...
De nu voi mai da niciun semn,online sau în offline, asta e ..... vreau să dispar încet... încet pentru toţi, absolut toţi!

4 comentarii:

NightOn spunea...

Asta nu este o solutie, dar daca asta ai hotarat...Sa stii ca indiferenta si o masca de om mega nesimtit si nepasator fac minuni ;)....Cel putin la mine a mers la un moment dat. Asa am inlaturat absolut toate persoanele care nu meritau nici macar un "Buna".

Neamtu' spunea...

Na, uite ca iti si vomentez, in sfarsit: ignora. Scoate din viata ta orice persoana care te raneste. Nu iesi TU din viata lor, nu-ti face nici un bine treaba asta. Scapa de persoanele care te ranesc, asa cum scapi de o durere de cap. ia pastila care se numeste 'da-i in puiii mei!'.Functioneaza. La mine a mers!

Александра spunea...

@NightOn and @Neamtu': Aveti dreptate amandoi...Postul l-am scris si la nervi si la suparare...dar imi voi revenii eu la postura mea normala...

Neamtu' spunea...

Asa, copile! Astept cu interes o schimbare in unghiul din care privesti viata! :D