marți, iunie 22, 2010

Just a little.

            Se va trage cortina în curând. Nu mai ţine mult piesa. Şi cred că va avea un sfârşit plăcut.
             The hope dies last.

2 comentarii:

Dragos FRD spunea...

As putea sa stiu mai multe despre aceasta filozofie a ta?

Александра spunea...

Doamna profesoara ..nu ma laudati aici..vin la scoala si ma laudati cat vreti;))