Vreau pauză.
Vreau să nu mă mai stresez şi să nu mă mai enervez.
Vreau să îmi pot opri respiraţia pentru un timp.
Vreau să nu mai ştiu de nimeni.
3 comentarii:
Anonim
spunea...
Daca simti c ai obosit ,opreste te si odihneste te , bucura te putin de viata si apoi reia cu forte noi , iar de enervat, e greu la cati mirlani sunt in lumea noastra.
3 comentarii:
Daca simti c ai obosit ,opreste te si odihneste te , bucura te putin de viata si apoi reia cu forte noi , iar de enervat, e greu la cati mirlani sunt in lumea noastra.
si eu vreau...acelasi lucru!
bun si cine te opreste?
Trimiteți un comentariu