miercuri, iunie 02, 2010

Pauză

            Vreau pauză.
            Vreau să nu mă mai stresez şi să nu mă mai enervez.
            Vreau să îmi pot opri respiraţia pentru un timp.
            Vreau să nu mai ştiu de nimeni.

3 comentarii:

Anonim spunea...

Daca simti c ai obosit ,opreste te si odihneste te , bucura te putin de viata si apoi reia cu forte noi , iar de enervat, e greu la cati mirlani sunt in lumea noastra.

mindfreak spunea...

si eu vreau...acelasi lucru!

Stefan spunea...

bun si cine te opreste?