duminică, mai 30, 2010

Altă leapşă!

              Am primi acum ceva timp o leapşă de la Juli şi de la Roxy. Vă mulţumesc fetele:*

 * Dacă eram un anotimp … eram toamna.
* Dacă eram o lună … eram noiembrie.
* Dacă eram o zi a săptămânii … eram vineri.
* Dacă eram o parte a zilei … eram dimineaţa. 
* Dacă eram un animal marin … eram căluţ de mare.
* Dacă eram un animal de uscat … eram pisică.

* Dacă eram o virtute … eram fidelitate.
* Dacă eram o planetă … eram Jupiter.
* Dacă eram un lichid … eram alcool.
* Dacă eram o piatră … eram safir.
* Dacă eram un metal … eram argint.
* Dacă eram o pasăre … eram rândunică.

* Dacă eram o plantă … eram floarea-soarelui.
* Dacă eram o stare a vremii … eram fulgere
* Dacă eram un instrument … eram chitară.
* Dacă eram un sentiment…eram ura.
* Dacă eram un sunet … eram ....
* Dacă eram un cântec … voi revenii, nu ştiu acum. Uptate: Florin Chilian-Zece.

* Dacă eram un film … eram Secret window
* Dacă eram un serial … eram The vampire diaries
* Dacă eram un oraș … eram New York
* Dacă eram un gust … eram acru.
* Dacă eram o aromă … eram cafea.
* Dacă eram o culoare … eram negru.

* Dacă eram un material … eram ...
* Dacă eram o parte a corpului … eram ochii. 
* Dacă eram un drog … eram cocaină.
* Dacă eram un accesoriu … eram cercei.
* Dacă eram o expresie a feței … eram zambet.
* Dacă eram o materie … eram pământ.

* Dacă eram un personaj de desene animate … eram ...
* Dacă eram o formă … eram pătrat.
* Dacă eram un număr … eram 7
* Dacă eram o masină … nu le am cu maşinile.
* Dacă eram o haină … eram T-shirt.

2 comentarii:

realbadpisy spunea...

hehe toata lumea sa fie calutz de mare!!

Александра spunea...

sunt dragalasiii:x