Două zile petrecute..undeva în Tulcea, dar nu acasă...ci într-un internat al unui liceu. Ştiu că sună haios..însă am oferit nişte ajutor. Pe lângă asta nu a putut lipsi distracţia şi relaxarea..şi evident nopţiile nedormite şi regulile nerespectate :">.
M-am simţit ca un turist în propriul meu oraş. :D
Btw..I already miss
Asculta mai multe audio Muzica
2 comentarii:
super tare!>:D< tb sa ne bucuram de fiecare clipa>:D<
turist in propriul oras... ca orice ins care locuieste in orasul ala
Trimiteți un comentariu