...deci iau o pauză îndelungată. Nu mai vreau să mă mai plâng de nimic, nu vreau să mai stau la mila nimănui...sunt mare mă descurc şi singură. Am luat nişte decizii şi le voi duce până la capăt deşi nu au nicio legătură cu visele mele. Ele s-au cam spulberat..de tot..in fine..
Weekendul acesta mi-am făcut pc-ul să zicem..că binişor..mi-am continuat vizualizarea serialelor The vampire diaries şi Chuck de unde am rămas şi poate de mâine revăd şi restu...
În rest nimic nou...
3 comentarii:
the vampire diaries:X incearca si true blood:*
si mult succes in tot ceea ce vei vrea sa faci..alte vise sunt pe cale sa se nasca:*
hmm bravo pentru decizile alese .. cat despre seriale iti recomand Supernatural :D ... >:D< e prea tare si Prison Break dar e cam de baieti sa zic asa ... Chuck mi-a placut si mie foarte mult, aaa si DEXTER :D
Mersi.
Trimiteți un comentariu