Fiecare zi e tot mai grea, se dau concurenţe tot mai multe şi începuturi de lupte care, cred eu, vor avea final tragic pentru unii. Nu vreau să concurez cu nimeni, pentru că nimeni nu e ca mine. Dar probabil voi fi nevoită să o fac pentru a mă putea afirma.
Şi voi începe de la 0 fiindcă vreau eu, nu alţii. Dacă vreau pot începe de la 0 în fiecare zi.
Un comentariu:
si putem incepe de cate ori vrem de la zero!take care>:D<:*
Trimiteți un comentariu