Mai nou am aflat că generaţiile noastre devin din ce în ce mai sad. Şi cine s-a trezit să spună asta..a fost un neghierob. Că, de... dacă refuzăm să mergem la balul bobocilor pentru el înseamnă că suntem trişti.Mda...la ce concluzie s-a putut ajunge...
2 comentarii:
neghierob ... se vede ca inveti noi cuvinte .
Toti savantatii si oamenii de stiinta vin din UK si SUA, ar trebui sa iti lase o concluzie despre rezultatul studiilor :))...
Trimiteți un comentariu