Александра
Călătorii uitate.
luni, decembrie 20, 2010
Îţi mai aminteşti?
Ce am simţit atunci, ce simt acum nu pot să scriu cu cuvinte. Poate melodia va descrie ceva, însă foarte, foarte puţin. Oare îţi mai aminteşti?
Asculta mai multe audio diverse
2 comentarii:
realbadpisy
spunea...
faina melodie .......
20 decembrie 2010 la 17:49
Александра
spunea...
Multumesc!
21 decembrie 2010 la 10:22
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
2 comentarii:
faina melodie .......
Multumesc!
Trimiteți un comentariu