luni, decembrie 20, 2010

Îţi mai aminteşti?

            Ce am simţit atunci, ce simt acum nu pot să scriu cu cuvinte. Poate melodia va descrie ceva, însă foarte, foarte puţin. Oare îţi mai aminteşti?




 
  Asculta  mai multe  audio   diverse