Am plecat atât de copilăroasă, şi m-am întors după 3 luni atât de serioasă. Tot ce am fost atunci s-a pierdut încet, încet pe drum. Îmi place acest stil de viaţă, însă mi-e dor de vechea "eu". Acest "eu" care a atras lumea cu nebuniile ei. Parcă nici n-au trecut 3 luni petrecute în Bucureşti, ci doar câteva zile. Dar mă întorc.
P.S. Ştiu că nu prea am mai vizitat nici al meu blog, nici ale voastre, dar am fost asaltată cu mii şi mii de probleme şi facultatea care îmi ocupă mai mult de jumate din zi. Examenele le-am trecut aproximativ pe toate cu foarte bine, dar nu e rău...Situaţia mă face să recapitulez din nou şi din nou, până când totul va fi bine.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu