joi, decembrie 30, 2010

Happy B-day for those 23 years old yours!

            Am trecut cu vederea că m-ai băgat în aceeaşi oală with your friends, am trecut cu vederea câţi peri albi mi-ai scos şi câţi nervi îmi făceai la fiecare întâlnire a noastră...Anyway..i miss everything...
           And now happy birthday darling! Îmi pare rău că nu pot fi cu tine în seara aceasta, dar asta e...
           Tot ce-ţi doreşti să ţi se împlinească şi multă fericire şi sănătate... and don't forget I really miss you.
           Acum îmi eşti dator cu ceva, poate uiţi;))! >:D<

Niciun comentariu: