Este aproape gata lista cu filme pentru ziua de revelion. Nu mă supăr dacă mai primesc nişte recomandări.
Cum nu am chef de niciun party în ziua aceea am ales să fac altceva, mai diferit de toţii ani. Nu vreau nici la tv să stau...sunt sătulă de aceleaşi emisiuni ca-n fiecare an.
N-am să urez nimănui nimic, dacă primesc vreo urare poate voi răspunde, dacă nu o ignor aşa cum le-am ignorat şi pe acestea de Crăciun.
3 comentarii:
Hello, hello. Nici eu nu prea am mai fost prezenta prin blogosfera si chiar daca nu toata lumea ma crede, mie chiar imi lipseste acest lucru foarte mult.
Ti-am citit acum ultimile postari si te vad cam trista sau poate doar plictisita, satula de tot ceea ce te inconjoara. Cred ca te inteleg cel mai bine, avem aceleasi caractere si sincera sa fiu si eu sunt cam in aceeasi stare. Dar nu prea se vede, nu? Stii de ce?
Pe langa faptul ca avem cam aceleasi caractere, suntem si leoaice amandoua. Eu am invatat un lucru si inca unul foarte important, pe care mi-l repet cu tarie: pe mine nu ma face nimeni. Nici macar viata. Daca ea are chef sa faca misto de mine, ok, fac si eu misto de ea, sa vedem cine cedeaza. Sunt puternica si nu las nimic sa ma doboare. Nu-mi convine situatia, la dracu cu ea, gasesc eu ceva sa-mi placa, dar nu las nimic sa-mi strice singura viata pe care o am. Eu imi aleg singura cum vreau sa traiesc. Cui pe cui se scoate.
Te pup, ai grija de tine...si succes la gacut misto...de viata!
@Lilee:Mersi ca ai mai trecut pe aici..si mersi pentru sfaturi darling>:D< Sper sa-mi revin...
la "facut" misto de viata. Am facut niste greseli p-acolo :D
Pentru sfaturi nu ai de ce sa imi multumesti, sunt din inima. Cum am mai spus, ma regasesc foarte mult in tine, numai ca eu am invatat sa-mi controlez mai bine sentimentele, sa nu ma las doborata de ele, eventual eu sa le dobor pe ele. Si chiar functioneaza. Te pup.
Trimiteți un comentariu