miercuri, ianuarie 12, 2011

Ce mai fac eu...

            Trăiesc...încă trăiesc...Mai am puţin şi termin cu examenele parţiale şi într-o săptămână intru şi eu în sesiune...Sincer am emoţii...dar sper să fie bine şi să le trec pe toate cu bine. Weekendul acesta fac o vizită prin Tulcea cred că pentru 1-2 zile.. pentru că am de lucrat la Radio Delta pentru o înregistrare pentru examen..brr..numai când mă gândesc mi se face pielea găină..
            Cu sănătatea sunt cam la pământ..şi am fost nevoită să fac nişte vizite spitalului şi nu le-am terminat încă..dar după ce mă reîntorc înapoi în Bucureşti...
            Iar în rest toate bine...Acum am să dispar să zic aşa.. Ne mai citim!

3 comentarii:

Unknown spunea...

Daca este prima sesiune este normal sa ai emotii.Bafta la examene!

Corina spunea...

Ai o leapsa :) http://celetreipuncte.wordpress.com/2011/01/16/leapsa/

Александра spunea...

Da est prima sesiune..si mor de frica..:| pentru ca am neoie sa iau examenele fara restante.. :)