duminică, ianuarie 02, 2011

Ultima zi dintre ani...

           N-a fost ceva extraordinar..mai ales pentru starea care am avut-o în ultima perioadă..şi care încă persistă. Plus că răceala care o am de la Crăciun n-a vrut să mă lepede de tot în noaptea dintre ani...N-a vrut şi pace...
Distracţie canci. Doar bârfă, comentarii, critici, vin, bere, votcă, voltaj, muzică country, prieteni....şi somn..mult sooomn :))

Niciun comentariu: