marți, ianuarie 25, 2011

Portretul orei 7

            În afară de cursurile care stau lângă mine şi aşteaptă să fiu răsfoite, din nou, pentru viitorul examen..mai stă şi un ceai fierbinte. Da... ce poate fi mai bun de atât,pe vremea aceasta friguroasă? În playlist este doar James Blunt....care îmi cântă liniştea şi speranţele...

         

4 comentarii:

Ionut spunea...

esti mai romantica decat imi aminteam.

Александра spunea...

Ionut ti se pare:))) doar ma plictiseam ;)

Blogger' spunea...

in ce an esti? :)

Александра spunea...

@Blogger: Anul 1 :) de ce?