În afară de cursurile care stau lângă mine şi aşteaptă să fiu răsfoite, din nou, pentru viitorul examen..mai stă şi un ceai fierbinte. Da... ce poate fi mai bun de atât,pe vremea aceasta friguroasă? În playlist este doar James Blunt....care îmi cântă liniştea şi speranţele...
4 comentarii:
esti mai romantica decat imi aminteam.
Ionut ti se pare:))) doar ma plictiseam ;)
in ce an esti? :)
@Blogger: Anul 1 :) de ce?
Trimiteți un comentariu