Călătorii uitate.
Sper ca asta e si starea ta, nu doar numele unei melodii. :)
Lillee: Normal ca est si starea mea :)
Trimiteți un comentariu
2 comentarii:
Sper ca asta e si starea ta, nu doar numele unei melodii. :)
Lillee: Normal ca est si starea mea :)
Trimiteți un comentariu