marți, februarie 15, 2011

Un an...

            Şi dragul meu bloguşor care îmi suportă toate toanele şi frustările care i le arunc din orice.. a făcut şi el un an pe 8 februarie... Cum n-am mai avut timp de el..n-am mai ţinut aşa cont ce şi cum se mai petrece pe aici.
            Teoretic ar trebui să fac doi ani de blogging...dar cum mi-am şters blogul vechi şi mi l-am făcut pe acesta- şi tot plin de aberaţii, fără sens -,scădem un an...dar chiar nu contează asta.
            Iar acum să-mi trăiască, să facă şi el muuuulţi ani, fericit, trist ..cum o vrea el..:)). Acum îl las să se odihnească până îmi mai vine vreo idee, două trei...

P.S. Astăzi este şi o dată importantă. Ştie el ;)
           
           
           

6 comentarii:

Lillee spunea...

Pe 8 februarie...e varsator mititelul :))
La multi ani si la multe postari cat mai fericite daca se poate :)

Unknown spunea...

La multi ani cu sanatate !

Александра spunea...

@Lillee: Multumesc! Uite ca chiar n-am tinut cont de zodie:))) Aceasta e printre zodiile care imi displac...
@Neydamn: Multam >:D<

julie spunea...

la multi aniii si tiee >:D<

Lillee spunea...

Si eu credeam ca-mi displac varsatorii. Aveam impresia ca-s prea laudarosi, guralivi, ei le stiu pe toate...Dar cu timpul am cunoscut niste oameni extraordinari. Si....da, sunt varsatori :)

Александра spunea...

Lillee: Eu inca n-am cunoscut oameni extraordinari..doar prosti :-j