luni, aprilie 25, 2011

6 motive pentru a zâmbi.

           Am primit de la Julia o mică lepşă despre 6 lucruri/ persoane care mă fac să zâmbesc. Deşi în perioada aceasta nu am motive de zâmbit sau de râs sau de have fun...încerc să răspund.

1.Prostia de la televizor. (râd cu haz)
2.Motanul meu Albastru de Rusia :D
3.Excursiile în afara oraşului cu gaşca.
4.Oamenii minunaţi (chiar azi un prieten de al meu bun a reuşit să mă facă să zâmbesc şi să uit de faza prin care trec)
5.Momentele hazli dintr-o carte.
6.O plimbare plăcută.

şi numărul ar creşte :)), dar mă opresc aici.

Mulţumesc că m-ai făcut să zâmbesc datorită acestei lepşe:)

Merge mai departe la : Questioare, Lillee, Miruna, C.L.M.

3 comentarii:

julie spunea...

cu cea mai mare placere. >:D<

si hei, nu mai fi suparata, viata e scurta. merita sa zambesti. vei trece peste toate greutatile.

promit. >:D<

Lillee spunea...

Stii ca eu sunt restanta la capitolul lepse dar iti multumesc pentru nomializare. O voi prelua dar doamne doamne stie cand. Nu te supara.

Sper ca iti vei reveni si vei zambi mai des. Te pup. :)

Moni spunea...

Zambeste!!!:X:X:X :X uite ca am preluat si eu leapsa:X te pup scumpo:X si nu uita cel mai bine iti sta cand zambesti:X