Александра
Călătorii uitate.
vineri, mai 13, 2011
Pauză
Am nevoie doar de o pauză..și fizic și psihic. Nu mai fac face la nimic ceea ce este important pentru mine acum..și anume sesiunea, care o încep de luni și unde mai am și două examene parțiale.
Un comentariu:
Lillee
spunea...
Multa bafta in sesiune !!!
14 mai 2011 la 22:23
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Un comentariu:
Multa bafta in sesiune !!!
Trimiteți un comentariu