Călătorii uitate.
:) Brenciu, o figura de om. Il admir foarte mult.Te-ai mutat?
@Lillee: not yet:(.
Am inteles, lasa...toate la timpul lor. :)
Trimiteți un comentariu
3 comentarii:
:) Brenciu, o figura de om. Il admir foarte mult.
Te-ai mutat?
@Lillee: not yet:(.
Am inteles, lasa...toate la timpul lor. :)
Trimiteți un comentariu