Acum o săptămână-două mi s-a dat o veste pe care nici nu ştiu cum s-o iau, dacă e bună sau rea, dar trebuie să mă mut de unde stau în Bucureşti, pentru că la locul actual unde am stat aproximativ un an şi încă stau, nu mai pot să stau. Deci trebuie să îmi car catrafusele de acolo în altă locuinţă. Încă caut, mă informez...dar ce ajutor mi se oferă...îmi vine s-o las baltă. Ca să fac o paranteză, ce ajutor primesc acum, adică unul neutru, asta voi da şi eu când mi se va cere.
Deci cine ştie, cine mă poate ajuta, pe mine şi pe colega mea de cameră, cu detalii, vă voi rămâne datoare.
3 comentarii:
Eu te-as ajuta cu cea mai mare placere daca as putea:( Oricum sper sa iti gasesti ceva cat mai repede:) Bafta:D
Daca as locui in Bucuresti, cu mare placere, nici nu incape discutie. Sper sa se rezolve totul cat mai repede. La o agentie imobiliara te-ai gandit? Sau ia ziarul si cauta la rubrica imobiliare.
te descurci tu doar esti majora si vaccinata!
Trimiteți un comentariu