luni, mai 16, 2011

Îmi este dor.

Îmi este dor să-ți mângâi părul și să-mi spui că îți place.
Îmi este dor să-ți aud vocea.
Îmi este dor de tine.



Un comentariu:

Lillee spunea...

Si mie imi este dor de tineee :) Te pup!!!