Александра
Călătorii uitate.
luni, mai 16, 2011
Îmi este dor.
Îmi este dor să-ți mângâi părul și să-mi spui că îți place.
Îmi este dor să-ți aud vocea.
Îmi este dor de tine.
Un comentariu:
Lillee
spunea...
Si mie imi este dor de tineee :) Te pup!!!
16 mai 2011 la 23:33
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Un comentariu:
Si mie imi este dor de tineee :) Te pup!!!
Trimiteți un comentariu