Pentru Seriale pe net
Te-ai plictisit? Nu ai ce face? Nu ai chef sa iesi cu prietenii la o bere? Atunci am o propunere pentru tine. Ce zici? Intra pe http://serialepe.net
si ocupati timpul cu vizionatul serialelor. Numai aici poti gasiorice serial care ai auzit sau nu de el.
Pentru a fi la curent cu toate noutatile de pe acest site iti recomand sa dai un like la pagina de Facebook http://www.fb.com/serialepe.net Tot pe aceasta pagina de Facebook vei gasii o aplicatie pentru toti utilizatorii, o aplicatie care activeaza in mod gratuit serviciul de membru VIP http://www.facebook.com/SerialePe.Net?sk=app_123998061014935 .
Nu mai sta pe ganduri! Vizionare placuta!
2 comentarii:
Am avut mania serialelor... Neveste disperate, Dr. House, Prison Break... Acum m-am calmat :)
Asemenea lui Lillee si eu. Era o vreme cand urmaream 5-6 seriale in paralel. Acum am ramas cu Friends. Is la inceputul sezonului 8. Mai sunt putine sezoane, deci nu-sh ce o sa fac, ca abia in toamna reincep cele pe care le urmaresc eu.
Trimiteți un comentariu