sâmbătă, iunie 25, 2011

You make my dreams ....again!

           Povestea aceea de atunci n-a avut sfarsit..a avut o mica pauza de ...2 ani...
Acum se continua acea perioada pe cand eram niste copii.
Acum stiu ce vreau eu, stiu ce vrei tu.
Si atat...cred ca incep sa cunosc o viata frumoasa..din nou, sa simt pentru ce traiesc.

7 comentarii:

Lillee spunea...

Opa... noi orizonturi se deschid? :D

Александра spunea...

Noi orizonturi se redeschid...ca au fost deschise de mult :)

Lillee spunea...

Asa, redeschid. Ma bucur pentru tine. Te pup. :)

Александра spunea...

Si eu te pup, draga mea!

Moni spunea...

Imi place:> Welcome to a new life:)

Александра spunea...

Mai bine.. welcome into a life destroyed...:-j

Moni spunea...

ehm :d