Povestea aceea de atunci n-a avut sfarsit..a avut o mica pauza de ...2 ani...
Acum se continua acea perioada pe cand eram niste copii.
Acum stiu ce vreau eu, stiu ce vrei tu.
Si atat...cred ca incep sa cunosc o viata frumoasa..din nou, sa simt pentru ce traiesc.
7 comentarii:
Opa... noi orizonturi se deschid? :D
Noi orizonturi se redeschid...ca au fost deschise de mult :)
Asa, redeschid. Ma bucur pentru tine. Te pup. :)
Si eu te pup, draga mea!
Imi place:> Welcome to a new life:)
Mai bine.. welcome into a life destroyed...:-j
ehm :d
Trimiteți un comentariu