luni, iulie 25, 2011

Happy brithday

Welcome twenty-one, goodbye twenty!
A mai trecut un an...un an cu mari schimbari si cu multe situatii neprevazute. De acum inainte o sa simt ca anii vor trece mai repede, spune o vorba din batrani..dar sa vedem.
Mi-e dor de cei 20 de ani ai mei care erau fara griji si fara bani. Acum am inceput sa iau lucrurile mult mai in serios...sa fiu mai matura, de fapt situatiile prin care trec, prin care am trecut ma fac asa....
Si inca un ultim lucru...nu am chef sa imi sarbatoresc ziua, vreau ca ziua asta sa fie ca restu, nu vreau nimic special...pentru ca ma simt mult mai bine asa. Ce rost ar avea daca m-as preface si as zice ca ies , ca sarbatoresc...nu-mi place sa falsez. Sunt ok asa si atat!

2 comentarii:

Lillee spunea...

Draga mea, ti-am zis la multi ani pe fb dar aici nu am reusit sa intru. Iti spun si aici, acum. Sa ai parte de tot ce iti doresti, sa fii fericita si sanatoasa. Te pup si te admir!

Александра spunea...

Multumesc! :*