De când sunt în Bucureşti eu am fost prezentă doar la evenimente şi mici ieşiri, dar niciodată n-am ieşit în vreo rockotecă fiindcă nu aveam cu cine.
Am ieşit pentru prima data în H&H cu o prietena buna care a venit din Tulcea, aici, la prietenul ei.
A fost o seara foarte placuta alaturi de ea si de cativa tulceni. Chiar imi era foarte dor sa ma mai aflu intr-o astfel de atmosfera, la o vorba buna sau barfa, la o bere si la o tigara cu niste prieteni vechi cu care imi petreceam timpul din liceu alaturi de ei..
Concluzia mea ar fi, amintirile placute se intorc si le primesc cu bratele deschise, dar cele neplacute nicidecum. Si asta o spun in orice domeniu ar fi, nu doar in cazul acesta.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu