Incepe sa devina o moda schimbarea platformei sau/si unei chichinete dintr-un site.
Am intrat pe blogul meu sa verific noutatile si am observat ca au schimbat si ei platforma. E ok, dar prima oara cand am incercat sa fac ceva ma pierdusem pe aici.
Nu mi se pare cine stie ce, este chiar foarta simplu aspectul.
Facebook-ul, de asemenea, trece cred ca prin a nu stiu cata schimbare. Ultima nu-mi place deloc. Abia se incarca pozele pe care doresc sa le vizualizez si am observat ca nici nu prea mai pot face anumite schimbari in setarile mele, mai nou. Sper sa ramana asa si sa nu se mai schimbe iarasi, si in mai rau.
Inteleg, oricine si orice are nevoie de cate o schimbare, insa parca era mai placut cu vechiul aspect. M-am obisnuit cu el si cred ca o sa-mi lipseasca. O sa dureze ceva pana ma voi obisnui cu acesta.
Updates: Ha, am descoperit ca ma pot pune la aspectul vechi si doar daca doresc il pun pe acela nou. Ceea ce este foarte bine!
Un comentariu:
sometimesc, schimbarile astea ma deruteaza. :))
dar avansam...
Trimiteți un comentariu