miercuri, septembrie 14, 2011

Un altfel de imn!

           Fiecare stat, echipă de fotbal, eveniment îşi au propriu imn. S-a ajuns ca şi messengerul să aibă un fel de imn. Însă facebook-ul le întrece pe toate, având un astfel de imn. L-am descoperit întâmplotor pe acelaşi site de socializare.
Audiţie plăcută!:))

Niciun comentariu: