Scriind nişte postări din an în paşte, am revenit în lumea de aici. Şi mă pierd. Nu mai am habar de nimic. Am reuşit cam în 2 ore să fac nişte modificări pe care le vede ochiul vostru, dar n-am ajuns la final. Tre' să mai caut nişte chestii care le-am pierdut şi să le înşir cât de curând posibil. Sper s-o rezolv până plec la Bucureşti, astfel iar pierd contactul cu lumea blogosferei.
2 comentarii:
Imi place mai mult formatul asta :)
@Lille: Multam fain
Trimiteți un comentariu