joi, septembrie 15, 2011

Update blogului meu

            Scriind nişte postări din an în paşte, am revenit în lumea de aici. Şi mă pierd. Nu mai am habar de nimic. Am reuşit cam în 2 ore să fac nişte modificări pe care le vede ochiul vostru, dar n-am ajuns la final. Tre' să mai caut nişte chestii care le-am pierdut şi să le înşir cât de curând posibil. Sper s-o rezolv până plec la Bucureşti, astfel iar pierd contactul cu lumea blogosferei.

2 comentarii:

Lillee spunea...

Imi place mai mult formatul asta :)

Александра spunea...

@Lille: Multam fain