marți, octombrie 16, 2012

Mi s-a ridicat cortina de ceata din fata ochilor. 
Sti tu, ceata aceea tomnatica. 
Acum totul e senin in fata mea.

3 comentarii:

Razvan Ianculescu spunea...

Cam buna piesa.

Calafat live spunea...

La mulţi ani tuturor românilor care poartă numele Andrei şi Andreea !

Pictorul spunea...

Suna foarte bine.