Chiar dacă îmi apari în subconştient, nu-mi pasă atât îţi zic.
Chiar dacă te mai afli în taina mea...o să te scot şi o să zidesc locul să nu mai poţi pătrunde la loc.
Chiar dacă nu a fost ceva raţional..am fost entuziasmată şi aşa.
Vei rămâne doar un ideal în mintea mea şi atât.
3 comentarii:
Hmm ,se simte o urma de suferinta,nu toti eii sunt rai ,ti o jur,trebuie insa rabdare si un pic de acceptare,asa este , e frumos tare sa ti savurezi momentele de singuratate ,insa nu la infinit,a frumos si cu un el .
Toate avem in mintea noastra un ideal pe credem ca-l gasim intr-un anumit timp al vietii noastre,si dupa ce-l gasim,dupa un timp, ne trezim dezamagite sa descoperim ca idealul era doar o iluzie,ceva prea imperfect ca sa fie considerat ideal.E trist,dar e doar o alta treapta din viata pe care trebuie sa o urcam
P.S:m-am indragostit de melodie:X
toate trec...>:D<take care
Trimiteți un comentariu