duminică, mai 30, 2010

Ce am ascultat weekendul acesta


2 comentarii:

Anonim spunea...

frumoasa melodia am ascultat-o si eu zilele trecute mai rar se intalnesc fete ca tine

Myriam spunea...

Imi place foarte mult videoclipul.Melodia deja o stiam pe de rost cand am vazut videoclipul,deci nu mi se mai pare cine stie ce.