Cred că s-au vorbit toţi de mi-au sărit în cap şi cu subiectul legat de iubire...Frate, când am zis că nu..păi nu rămâne. Poate există şi acea persoană care mi-ar pune capac..dar nu vreau să cred şi gata! Am zis multora că mi-e foarte bine aşa şi aşa voi rămâne!
9 comentarii:
pwp si un big hud...si! sti cum e sa nu spui niciodata niciodata.
Stiu, din pacate ai dreptate!
si mai era una..de ce tie frica de aia nu scapi :p zic si io:D
hmmm naspa sa fii singura a? hai ca poate gasesc timp si pentru tine, dar nu promit! :))))
@Ionut: nu baiete nu e naspa..e chiar foarte bine sa fi singur;)
ai o leapsa la mine pe blog. :*
have a nice weekend :*
poti sa intri unde vrei, e mai nasol cu iesitu:))
ai zis nu, dar maine ai sa spui da nu se va sti niciodata si eu spun ca e bine sa fii singur :D ca poti face ce vrei dar mai incolo toti o sa spunem da o mare parte din noi cred
big hug for you
Bine zis Serbanu...
Da, eu nu prinsei subiectul, e cu Iubirea?
Sau cu Aburul ori cu Iluzia aia... amagitoare dar mai ales impovaratoare.
Trimiteți un comentariu