vineri, mai 28, 2010

Deci, nu!

           Cred că s-au vorbit toţi de mi-au sărit în cap şi cu subiectul legat de iubire...Frate, când am zis că nu..păi nu rămâne. Poate există şi acea persoană care mi-ar pune capac..dar nu vreau să cred şi gata! Am zis multora că mi-e foarte bine aşa şi aşa voi rămâne!

9 comentarii:

realbadpisy spunea...

pwp si un big hud...si! sti cum e sa nu spui niciodata niciodata.

Александра spunea...

Stiu, din pacate ai dreptate!

realbadpisy spunea...

si mai era una..de ce tie frica de aia nu scapi :p zic si io:D

Ionut spunea...

hmmm naspa sa fii singura a? hai ca poate gasesc timp si pentru tine, dar nu promit! :))))

Александра spunea...

@Ionut: nu baiete nu e naspa..e chiar foarte bine sa fi singur;)

julie spunea...

ai o leapsa la mine pe blog. :*
have a nice weekend :*

metafizicx spunea...

poti sa intri unde vrei, e mai nasol cu iesitu:))

Anonim spunea...

ai zis nu, dar maine ai sa spui da nu se va sti niciodata si eu spun ca e bine sa fii singur :D ca poti face ce vrei dar mai incolo toti o sa spunem da o mare parte din noi cred
big hug for you

Joker spunea...

Bine zis Serbanu...
Da, eu nu prinsei subiectul, e cu Iubirea?
Sau cu Aburul ori cu Iluzia aia... amagitoare dar mai ales impovaratoare.