Stare de rahat, foarte moleşită..şi pe lângă asta şi bolnavă....că asta îmi mai lipsea. Dacă şi săptămâna care vine mă simt la fel înseamnă că continui să mai stau câteva zile în casă...Plus canicula care a fost mi-a făcut o stare şi mai proastă. N-am putut ieşi deloc de vreo 4 zile de frică să nu fac vreo hipertermie...că sunt predispusă la asta....
Sper ca de mâine să plouă..:-s
Un comentariu:
cu riscul de a deveni omul care aduce ploaia si in felul asta sa devin un ciudat patologic, imi asum riscul. Racoarea trebuie sa o aduca altcineva :-?. Feel good ? :)) ... doamne ce m-a apucat ...
multumesc pentru aprecieri .. si mie imi place blogul tau .. si am sa revin cu siguranta.
Trimiteți un comentariu