Ţi-am zis exact de 3 ori aceleaşi lucruri pentru tine banale, pentru mine importante. Şi ce să descoper...să descoper că nu ai priceput nici acum ce ţi-am zis! Cât de absurd să fi să-ţi minţi prietenii şi faţă de mine că avem o relaţie? De ce te minţi singur, în primul rând? A trecut un an de atunci..şi tot atunci s-a şi terminat...lasă trecutul deoparte, îngroapă-l din nou.
Mă faci să regret că ţi-am dat o şansă de a fi în continuare amici.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu