joi, august 26, 2010

The last hugs.

            M-am simţit ciudat atunci, în seara aceea. O îmbrăţişare după atâtea luni..cu un aşa dor din partea ta, iar din partea mea răceală.A fost prima după atâta timp şi ultima, sper...
 Poate aş fi vrut să mai fie ceva,but I can't. Nici motivele care ţi le-am dat nu sunt înţelese de către tine.
Poate nici eu nu mă mai înţeleg aşa că nu oblig pe nimeni din juru-mi să mă înţeleagă.
I'm sorry.

Niciun comentariu: