duminică, august 22, 2010

Fără titlu.

            Trăiesc, nu vă faceţi griji. Telefonul îmi sună, iar cei de la capătul firului întrebându-mă dacă ies..şi eu bineînţeles refuz, ca de obicei, motivând că n-aş avea chef.
Cred că m-am îngrăşat iar...şi asta doar că am stat şi am lenevit, am citit, am studiat diverse lucruri, mi-am recuperat orele de somn şi de la 7-8 care le dormeam noaptea am ajuns la 15 ore de somn din 24 :O :)). M-am scântit, rău!:)) Cred că de la prea multe romane de dragoste... mai am vreo 10 capitole şi termin şi volumul al doilea din Leagănul pisicii de Maurice Baring :D.

Un comentariu:

Cristina spunea...

Multă lume trece prin starea asta,mai ales acum pe la sfârşitul vacanţei-inclusiv eu.Parcă te plictiseşte atâta libertate şi tânjeşti după puţină rutină..dar nu prea multă.Right?:))