marți, august 17, 2010

Voltaj-30 de grade.

          

P.S. Îl dedic anumitor persoane..I'm sorry guys;)) Nu vreau să vă fac fraieri...poate vă simţi:))

Un comentariu:

Unknown spunea...

girl , modifica si tu dimensiunile de la video ca nu se incadreaza in chenarul disponibil pentru scris >:D<