duminică, septembrie 26, 2010

Nu am pierdut, încă, nimic!

             Am învăţat să lupt pentru ceea ce îmi doresc, dar văd că de data asta dădeam la dracu tot. Şi de ce? De proastă..că altceva nu pot zice.
Am pierdut o luptă, două, trei, da încă n-am pierdut tot războiul.
Şi consider că nu este încă timpul pierdut.
Maybe he's for me...mayb'?

Niciun comentariu: