Am învăţat să lupt pentru ceea ce îmi doresc, dar văd că de data asta dădeam la dracu tot. Şi de ce? De proastă..că altceva nu pot zice.
Am pierdut o luptă, două, trei, da încă n-am pierdut tot războiul.
Şi consider că nu este încă timpul pierdut.
Maybe he's for me...mayb'?
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu